| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti de obicei cand intrati pe net?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În afară că stau preț de câteva ore pe TPU mai adun și material care mă interesează, documentare, chestionare, etc.
Pa, pa.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Dau repede pe TPU si pe youtube.

| RoxAnana a răspuns:

Prima data mess
apoi facebook (cateva aplicatii si commuri de la prieteni)
apoi TPU (verific rasp la intrebari si dau vreo 50 raspunsuri)
apoi o cerere de prietenie ceva pe hi5.
si apoi nu stiu ceva pe youtube...si cam atatbig grin

| Ana a răspuns:

Vb pe mess, intru pe TPU, trilulilu etc

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

De obicei, intru pe calculator foarte rar. De aceea, când intru mă uit pe diverse site-uri pentru engleză sau fizică sau caut diverse teoreme. Dacă mai am timp, intru la Barn Buddy să văd dacă mi s-a făcut recoltahee hee Și deschid messenger-ul dacă știu că cineva trebuie să-mi dea un mesaj.

| Ingerash a răspuns:

Buna, eu vb pe mess, intru pe TPU, descarc muzica, jocuri, imi fac teste de personalitate online.etc

Răspuns utilizator avertizat
| Neah a răspuns:

Intru pe mess, pe facebook, pe ourworld, pe youtube si imi dau muzica la miaxim si incep sa cant \m/

| alexpr2000 a răspuns:

Mess si youtube

| Maddylicius a răspuns:

Pay

TPU
MESS
hi5=> burn buddy / build-a-lot-metropoles
facebook
youtube / trilulilu
lady popular :d

si alte lucruri care apar p moment :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din ce ati zis voi aici mi se pare ca degeaba aveti calculator si net...

Daca vrei vreo informatie despre dota(eroi, iteme, comenzi, moduri, etc.) sau vrei hack, atunci intra pe http://joaca-dota.blogspot.com/