| Mihail123456 a întrebat:

Ce fel de medicamente sau ce sunt alea folosesc sportivii care folosesc substante anabolizante, ces ale si pentru ces bune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| DarkWoolf a răspuns:

Acele medicamente ajuta la remedierea mai multor probleme cum ar fi apetitul scazut, oprestera caderii parului cand luati steroizi care si ei sunt pentru a "umfla" muschi pe care tu trebuie sa-i antrenezi deoarece daca nu cresti masa muscular si pentru arderea grasimilor dar daca iei doar pentru ai face mai mari fara efort se vor lasa intr-un final. Ele contin foarte multe proteine, vitamine, hormoni si alte substante dar mai sunt si alt fel de substante care ajuta la crestera celuleor rosii din sange si sunt mai multe feluri de steroizi cum ar fi cei nturali

Răspuns utilizator avertizat