| Buresbista123 a întrebat:

Ce firme recomandati pentru asigurare de sanatate privata? cam acare ar fi un pret estimativ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Draguta poti vedea filme online, invita si cativa prieteniwinking.
Cu banii aceea mai bine va luati ceva de rontaiala :p si puteti vorbi mai mult asa decat la cinematograf.
Daca te duci la cinema preturiile difera de la un film la altul.
Te pup, pa pa! kiss

| Buresbista123 explică (pentru Latinmoon):

Cred ca ai incurcat postarea, aici e vb de cu totul alta intrebare

| Latinmoon a răspuns (pentru Buresbista123):

Asa se pare blushing.