| AlexMaftei2001 a întrebat:

Cat costa o asigurare privata de sănătate pentru 1 an?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce anume selectezi tu din planul de asigurare, ca de vrei sa fi acoperit in totalitate si selectezi toate asigurarile, atunci platesti maximul de asigurare, probabil 10mii lei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde foarte mult de ce cuprinde, la NN o asigurare de baza se exemplu e cam 2000lei an.

| medicveterinarbucuresti a răspuns:

Eu platesc la Regina Maria pentru sotie 400 ron pe luna (acum se plateste la 3 luni), iar pentru copil 350 ron. Sunt si variante mai scumpe, dar si mai ieftine. Avand in vedere ca doar un consult fara asigurare la ei costa 300 - 400 lei, merita (cu abonament e gratuit). Take care!