| miha1984ingerash a întrebat:

Ce folositi contra caderii parului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
prfml
| prfml a răspuns:

Sapunul de casa a dat rezulatate, nu este la moda dar daca vrei ceva nu te mai gandesti daca este sau nu este la moda, acesta doar il intretine, mai poti folosi urzica, mesteacanul si nucul prin fierbere, dar pot modifica culuarea parului ultimele doua. Cauta pe google detalii complete despre cele ce am spus.

2 răspunsuri:
prfml
| prfml a răspuns:

Am uitat sa iti spun, mai exista o reteta naturista, faci mujdei (usturoi si ulei de masline extravirgin) si te dai cu el in cap cam timp de doua sapatamani, seara si iti pui ceva in cap, am inteles ca se lasa de la 4 ore pana la 8 ore, aceasta reteta este pentru cei care deja li s-a format chelia, am citit ca a dat rezultate, partea proasta este ca miroase urat parul.

| emima a răspuns:

Eu pana acum nu am olosit nimic si mai am putin si raman fara par in cap in fiecare zi se rareste tot mai mult dar cica cel mai bun e revali incearca si u functioneaza cred