| antartica a întrebat:

Ce forumuri cu un trafic cat de cat decent cu tema slabire, diete, etc imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

E mai important ce Faci pentru tine decat ce vorbesti pe forum.

| dichi a răspuns:

Eu citesc zilnic siteul www.cura-de-slabire.net. sunt articole zilnice aproape si ma ajutat foarte mult de-a lungul timpului. sper sa te ajute, salut

| antartica explică:

Pe idieta nu ma pot inregistra ca nu imi trimite mailul de confirmare