| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca o parte a corpului creste mai greu, adica pe o parte sanul si parul la subrat pe stanga (e normal la toata lumea sa creasca asa ceva) creste mai repede si pe dreapta cresc foarte lent adica am sani inegali si nu stiu daca e ok ca o parte sa fie normala si una nu, credeti ca ar trebui sa ma duc la un doctor sau ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Distrofie asimetrica
Toți oamenii sunt asimetrici
Uita-te la femei și vei vedea că au un san mai mmare și u mai mic

| Violleta2022 a răspuns (pentru RxTx):

Nu toate femeile au sanii asimetrici, ori unul mai mare si unul mai mic, ci doar unele, foarte putine.

| VoidEternal a răspuns:

Majoritatea femeilor au sânii inegali.