| Arthur92 a întrebat:

Ce inseamna daca simti ca iti explodeaza capul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tensiune intracraniană, asta nu este bine!
Pa, pa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde care cap.

| madyddd a răspuns:

Inseamna ca fumezi dinamita!

| costellodonatz a răspuns (pentru madyddd):

Maxim rolling on the floor))

| madyddd a răspuns (pentru costellodonatz):

rolling on the floor))Mie imi spui?! rolling on the floor)))))
(cum sa nu fie? )

| costellodonatz a răspuns (pentru madyddd):

Cand am vazut intrebarea, am vrut sa-i raspund:,, ai baut nitroglicerina'', dar am ginit raspunsul tau si n-am mai postat nimic laughing)

| madyddd a răspuns (pentru costellodonatz):

rolling on the floor) ha, ha, ha ti-ai dat seama ca raspunul tau n-ar avea sanse in fata raspunsului meu big grin
recunoas-te sunt mai buna rolling on the floor))

| costellodonatz a răspuns (pentru madyddd):

Evident ca raspunsul meu nu ar fi avut nicio sansalaughing Dar nu pentru ca nu ar fi fost genial, ci pentru simplul fapt ca nu faceam altceva decat sa scriu si eu ceea ce ai spus tulaughing)

| madyddd a răspuns (pentru costellodonatz):

rolling on the floor)) vezi ca ne asemanambatting eyelashes
gandim aproape la fel rolling on the floor))!

| costellodonatz a răspuns (pentru madyddd):

laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai explozibil in cap.

| naitreaba a răspuns:

Pot fi si probleme cu vederea, ochii sunt solicitati daca de exemplu stai undeva in spate in clasa si e departe tabla, iar tu te uiti la tabla, chiar daca vezi scrisul bine, ochii sunt solicitati, aceasta ar putea fi o problema.