| anonim_4396 a întrebat:

Ce metode bune pentru a scapa de celulita stiti? Care v-au ajutat si ati scapat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sport, alimentatie ok si masaj anticelulitic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci sport si bei apa. Cam atat.

| Ana1687 a răspuns:

Faci sport si bei apa sau iti cumperi o crema anticelulitica

| Claxon987 a răspuns:

Pentru mine apuretin a fost eficient si pentru celulita si pentru slabit, de fapt merg cam mana in mana

| Jo17 a răspuns:

Găsești la Auchan crema anticelulite ( Elmiplant). + bea mai multa apa si fa sport

| Saskesai a răspuns (pentru Jo17):

Si daca nu fac sport si se pune doar mersul pe jos se pune?laughing

| Jo17 a răspuns (pentru Saskesai):

Da? depinde cat de multi pasi faci

| Andreea249 a răspuns:

Trebuie sa faci mult sport, cauta pe internet exercitii pentru celulită si desigur, trebuie să mănânci sănătos, să ai o alimentație bună si sa bei multă apa ☺

| Vintilescu_Alina_2000 a răspuns:

Cauta in farmacii holfigal, este o crema special pentru celulita se aplica de două ori pe zi si nu este deloc scumpa! Si in 2 -3 luni nu mai ai nici un fel de problema cu celulita?