| AlinElle89 a întrebat:

Ce trucuri stiti pentru a scapa de celulita?

Răspuns Câştigător
| Bunny a răspuns:

Celulita se face de obicei datorita prostiilor pe care le mancamlaughing. Cel mai bine e sa mananci cat mai sanatos(fructe, legume, mancare fara grasimi, si sa bei apa 2 l p zi ). Pe langa o alimentatie sanatoasa mai avem nevoie si de sport.Cred ca cel mai bine face alergatul, mersul pe bicicleta etc. Sper ca te'am ajutat:*.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Multă mișcare, consum de grăsimi redus și împachetări cu creme termice anticelulitice.
Pa, pa.

| lays a răspuns:

Fara cola, pepsi(sucuri acidulate in general), fast-food.
multa hidratare-macar 2 l de apa(sau ceai, sucuri naturale sau supe)
sport
sau zat de cafea
ori crema celulight de la elmiplant parca(eu cu asta am scapatbig grin)

| Anileda a răspuns:

Mancare sanatoasa.
Gen salate, fara paine normala, painea neagra este mai buna.
Consuma 2 litri de apa pe zi(cel putin)
Fa mult sport.
Mergi pe bicicleta, dar acum ca a venit toamna mai bine du-te la sala.
Bafta!

| MisSToXiC a răspuns:

Eu merg la sala zilnic si dupa fiecare(dus, baie) ma dau cu vichi ani celulitic! e foarte eficient! sper ca te-am ajutat!
xoxo
fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa faci sport sa mananci sanatos si daca ai unde du-te la sala