| Vasilicamosbatran a întrebat:

Ce părere aveți de cazul Mădălina Manole?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Monst a răspuns:

Dumnezeu sa o ierte! Din cate stiu din surse sigure ca nu s-a sinucis a fost ucisa de catre sotul ei Petru Mircea care i-a mancat averea impreuna cu maica-sa de la Botosani.Cand traiau parintii Madalinei nici macar nu i-au lasat sa isi vada nepotul sau acum de exemplu oricand se intalneste chiar la mormant inopinant sau la vila din Otopeni pe fratele Madalinei nu il lasa sa isi vada nepotul ii este teama.Au fost facute si niste cercetari in strainatate in America cu judecatori si profileri profesionisti si s-a concluzionat ca nu a fost sinucidere. Acuma dosarul este greu de redeschis.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dumnzeu sa o odihneasca!
S-a sinucis cu multi ani in urma, depresie masiva, daca a ajuns la sinucidere.
Pacat ca nu au depistat-o din timp, ca sa primeasca ajutor psihiatric si sa-i salveze viata.
S-a stins o voce deosebita a muzicii usoare romanesti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce trebuie sa avem o parere despre un eveniment care nu ne priveste intamplat acum 10 ani?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O părere trebuie să aibă un criteriu specific de evaluare a ceva.
Părere despre ce? Despre faptul că s-a sinucis?

| Mosotti a răspuns:

Parere proasta, nu a dus-o mintea deloc. Daca avea o depresie trebuia sa discute cu un medic (ca nu trebuia sa bata toba ca se duce la un medic privat oarecare), sa se trateze anonim si sa scape de probleme, nu sa moara aiurea.

Ca sa nu mai zic ca facand abstractie ca nu avea motive, si metoda de suicid a fost una demna de un om fara cap, s-a chinuit pana a murit, n-a murit f rapid fara suferinta, pai la celebritatea ei, aplicam si eu o sol mai desteapta, dar aia e, adica aveam posibilitatea sa fac rost de ce trebuie.

| johnnny123 a răspuns:

Pentru o secunda am crezut ca suntem in anul 2010 si ca doar mi-am imaginat ultimii 11 ani din viata.

Urmeaza sa vorbim si despre cazul Mihaela Runceanu?

| Werrich a răspuns:

Despre cazul Laura Stoica ce parere aveti?

| Monst a răspuns (pentru Werrich):

Laura Stoica a murit in anul 2006 pe data de 9 martie impreuna cu sotul ei Cristian Margescu era gravida si a murit in drum spre Bucuresti in comuna Sinesti judetul Ialomita intr-un accident de masina.A intrat un sofer mai colorat beat pe contrasens si i-a luat in plin avea o dacie plina cu baterii stricate de la masini vechi. Venea de la un concert de la Urlati.A fost una dintre cele mai mari si cele mai bune artiste de muzica rock si pop din Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi pare atât de rău... cânta atât de profesionist cu vocea ei inconfundabilă...