| pepe a întrebat:

S-a sinucis Mădălina Manole.
Ce părere aveţi despre gestul ei?

Răspuns Câştigător
| Alex0194 a răspuns:

O tragedie sad din pacate oamenii de calitate dispar dintre noi si raman numai oamenii inculti, nesimtiti pe care lumea a ajuns sa ii idolatrizeze, desi ei nu fac nimic de calitate pentru ceilalti. Acesti mari artisti, acesti oameni mari s-au saturat sa vada cum adevarata valoare este neglijata si dusa pe o trepta care nu o merita (una extrem de joasa pentru valoarea lor). Se duc la ceruri unde sunt apreciati cu adevarat. Cat despre gest, nu stiu ce sa zic: poate sa se fi simtit rau si sa fi luat mai multe medicamente (in cazul unei crize nemaigandind lucid) sad Doamne ajuta, fie ca totul sa se clarifice si sa nu mai auzim cum mor acesti mari oameni, sa nu ne mai lase sa se duca sa cante pe scenele cerului si sa raman mai mult timp alaturi de noi sa ne faca viata mai fericita.

20 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mai conteaza gestul? Conteaza daca s-a sinucis sau nu? Chiar crezi? Pentru mine nu. Conteaza ca nu mai e. S-a stins. Citesc si recitesc stirile si nu imi vine sa cred. Plang acest suflet. O apreciam enorm si nu imi revin. Inca sper sa ma uit la stiri si data viitoare sa vad ca e o gluma. Nu pot sa accept acest adevar...

| Rukhsandra a răspuns:

A avut ea motivele ei... si a dat dovata de lasitate mai ales ca avea de crescut un copil mic.

| Sin a răspuns:

Nu cred ca s-a sinucis.

| zooooza a răspuns:

Nu cred ca ar fi fost in stare de asa ceva.Si-a dorit foarte mult sa aiba un copil, iar acum cand l-a avut... S-a sinucis?
Nu cred asa ceva.Nu sunt un fan de al ei dar...imi pare rau.
Imi pare rau pentru familie pentru fani... dar cel mai rau imi pare de copilasul ei.
Refuz sa cred ca s-a sinucis.Am citit pe internet si am aflat ca avea niste probleme de sanantate. poate ca medicamentele pe care le lua i-au provocat moartea.Sau poate ca boala pe care o avea i-a provocat moartea.

| Xonia a răspuns:

Acum ma uitam si eu pe antena 3sad
Imi pare rau...

| Bibu_2231 a răspuns:

Chiar îmi pare rău. sad

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

What?:O tu vorbesti serios? chiar s-a sinucis?:O

| dot a răspuns:

Lasitate, disperare...depresie...

| Fredie a răspuns:

Buna dimineata! Am citit si eu prin presa. Personal nu cred intr un asemenea gest din partea ei. Imi parea o persoana plina de viata, puternica. De ceva vreme avea si eun copilas, asadar nu vad cum si de ce ar fi recurs la asa ceva. Inclin sa cred ca mai degraba a fost rapusa de niste probleme medicale grave. Oricum, e cu adevarat trist ca o fata ca ea nu mai este printre noi. A fosr o artista deosebita si o persoana minunata. D-zeu sa o odihneasca!

| andr33a_5009 a răspuns:

Sa sinucis?
nu pot sa cred

| LittleDrop a răspuns:

Da? :o habar n`aveamthinking
ori era nebuna, ori ar fi trebuit sa aiba un motiv serios sa faca asta... desi nu stiu ce motiv ar fi, oricat de serios ar fi, ar fi trebuit sa rezolve problema, ca asa daca s`ar sinucide fiecare pers care are problema, unde s`ar ajungeoh go on

| luana1 a răspuns:

Pana si cei mai puternici oameni pot cadea.Imi pare rau.Cui nu-i pare.Si mai rau imi pare de copilasul sau care a ramas fara mamica.Nu inteleg cum de nu a fost ajutata sa treaca peste aceste momente de cei de langa ea, avand in vedere ca nu e la prima tentativa.Cum Dumnezeu sotul ei nu si-a dat seama?

| luana1 a răspuns:

Depresia nu tine cont de caracterul nimanui. Te loveste si asta i s-a intamplat si ei.Nu i-a facut fata, probabil a fost mai singura decat a lasat sa se inteleaga.

| dora0304 a răspuns:

Sufletele reprezentative ale noastre dispar lasand in urma amintiri de neuitat.

| Alecsa_1269 a răspuns:

Am aflat si eu mai devreme si am ramas socata in urma cu cateva zile marturisise ca era fericita, implinita, faptul ca avea in sfarsit un copil o facuse sa infloreasca...nimeni nu poate sti de ce a facut asta dar eu am inteles ca a avut probelme de sanatate si nu a mai apucat sa isi inregistreze noul album, probabil asta a intristat-o, dar de aici pana l sinucidere e cale lunga deci nu stiu.aceste sunt lucruri pe care familia nu le face publice. Dumnezeu sa o ierte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai degraba a fost prost pus tratamentul.straight face Madalina Manole nu s. a sinucis! Refuz sa cred ca ar putea face asta.La doar 43 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da

| DnBSniperZs a răspuns:

Nu stiu

| Sfanthul a răspuns:

Poate ca nu... poate a murit de altceva... mai asteptam

| Kiddo [:X] a răspuns:

Nu stiam ca sa sinucis straight face