| 0PopaPorno a întrebat:

Ce parere aveti de slabirea cu pomusoarele goji? Chiar slabesti 30 de kile intr-o luna? wtf

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
18 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am luat si n-am slabit nici macar un Kg. Trebuie sport.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Salontanul):

Eu nu cred că ai luat și nu ai slăbit deloc. De unde le-ai luat?

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Din magazin de specialitate tip plafar.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Salontanul):

Probabil că nu le-ai folosit corect.

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

A! Bine ma! E si greu sa stii cum trebuie folosit. Hai ca esti caraghios!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Salontanul):

Frate, mă îndoiesc că le-ai încercat și nu ai slăbit delocwinking

| Clax a răspuns:

O intrebare asemanatoare a fost pusa si aici http://www.slabescu.ro/cine-reusit-sa-slabeasca-cu-pomusoare-goji/ si se pare ca multe persoane au reusit sa slabeasca cu ajutorul fructelor de goji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, chiar slăbești știu pe cineva care a încercat, dar nu îți recomand pentru că te igraşi mai rău decât erai.Numai binehappy

| FatUglyVirgin a răspuns:

N-ai cum sa slabesti atat intr-o luna decat daca esti obez

Alte răspunsuri
| KilluaZoldyck a răspuns:

Nu ai cum doar din fructele alea

| anonim_4396 a răspuns (pentru KilluaZoldyck):

Salut, ai cum, știu pe cineva care a slăbit.

| KilluaZoldyck a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu fiecare om are oacelasi organism

| anonim_4396 a răspuns (pentru KilluaZoldyck):

Da, dar indiferent de organism slăbești. Poate nu chiar toți slăbesc 30kg, dar majoritatea reușesc să slăbească enorm, însă nu recomand asa ceva.

| YoannaYoanne22 a răspuns:

Pomusoarele goji sunt foarte sanatoase.Dar nu ai cum sa slabesti 30 de kg intr-o luna.Eu mananc aproape in fiecare dimineata pomusoare goji uscate, le adaug in cerealele mele, cam de 2 luni.Am slabit cam 2 kg dar datorita alimentatiei corecte si sportului. Oricum daca as slabi 30 kg intr-o luna, intr-o luna jumatate n-as mai exista. laughing
Oricum sunt foarte sanatoase, poti citi pe internet despre vitaminele pe care le contin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru YoannaYoanne22):

Degeaba îmi mai bat capul cu voisad

| Farcas_Alexandrina_1984 a răspuns:

Cine îmi spune cum se folosesc fructele goi şi unde se găsesc
.Ms

| Farcas_Alexandrina_1984 a răspuns:

Eu am luat dar nu slăbesc