| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de suplimentele alimentare de la ALEVIA? Ati folosit ceva de la ei? Ce ați folosit?
V-am ajutat? Ați fost mulțumiți? Recomandați?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| clau44 a răspuns:

Efectul lor este in funcție de organismul fiecărui om! Eu am mai folosit ceaiuri antistres și pentru somn (dar nu des), ce este drept plicurile cu ceai pentru somn put de îți mută și nasul din loc de la roiniță, dar la gust este acceptabil, am dormit puțin mai bine decât de obicei, antistres am fost luată pentru școala de șoferi care a căzut pe planul secund din cauza unei probleme medicale! De la Alevia folosesc bomboanele mentolate, aproape zilnic.