| BizZi a întrebat:

Buna tuturor. Am si eu o intrebare pentru toti cei care au folosit ceaiuri de slabit. Ce parere aveti despre ceaiul de slabit de la Alevia, cei de la farmacie mi-au spus ca este o marca foarte buna, voi ati incercat? Ce rezultate ati obtinut? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexandraEpureanu a răspuns:

Ceaiul de slabit de la Alevia este bun si are si avantajul de a fi 100% natural, realizat doar din plante. Ca sa nu mai spun ca si pretul este unul cat se poate de bun simt.

Insa nu te astepta ca ceaiul ala sa faca minuni de unul singur - el te ajuta, dar nu iti da jos kilogramele fara ca tu sa faci miscare, sau fara sa umbli si la dieta.

Deci rezumand - da, este bun, ia-l cu incredere, insa, mai important decat ceaiul, sunt dieta si miscarea. happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SunSetNow a răspuns:

Am incercat, iar rezultatele au fost foarte bune in scurt timp. Iar daca cei de la farmacie au zis ca este bun atunci asa este happy