| Deedee_Diana_1991 a întrebat:

Ce parere aveti despre curele de slabire? mai ales de cele legate de infometare? dar despre pastilele de slabit ce parere aveti? va pup funditabig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TheAvenger a răspuns:

Mmmh..nu văd de ce să fac foamea. și nu văd rostul să iau pastile ca să slăbesc. mă rog, eu nici când sunt răcită nu iau pastile, dar asta-i altă poveste. cel mai înțelept mod de a slăbi este să mergi la nutriționist, că ăla știe exact ce să-ți dea să mănânci și ce sport să faci. mie una mi se pare cea mai înțeleaptă cale de a slăbi asta.

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Nu sunt deloc de acord cu aceste cure, mai ales cand e vb de infometare, cred ca cel mai bine slabesti cu o alimentatie normala si foarte mult sport, nu are rost sa te indopi cu pastile si sa faci foamea, cand poti sa alergi in fiecare zi si sa faci niste exercitii, care nu dureaza mai mult de 10 minute.
Intr-adevar, nu ar cam trebui sa mananci nimic dupa ora 18 seara, in afara de fructe, insa, in timpul zilei, poti sa mananci destul de bine, pentru ca tot ce mananci, o sa arzi cand faci exercitiile searawinking
Bafta.

| pwp a răspuns:

Ineficiente in mare parte...Sunt bune atata timp cat nu te infometezi.
Pastile nu incerca, iti vor face mai mult rau!
Daca vrei sa dai jos, mult sport happy