| ioanablaj a întrebat:

Ce parere aveti despre pastilele de slabit XL-S?

2 răspunsuri:
| Leerix a răspuns:

Orice pastile de slabit ai lua, daca nu le combini cu mult sport si dieta nu isi fac efectul.

| differntlife a răspuns:

Iti sugerez sa nu consumi asa ceva pentru ca iti dauneaza corpului. daca nu acum sigur in timp. uite iti dau un exemplu sau mai bine spus mai multe exemple. sunt cazuri in care copii sau chiar adulti au ajuns sa moara din cauza pastilelor. sau un alt caz ajungi din cauza lor sa iti pice parul, sa nu ai energie, a ai greturi si chiar sa ti se lase sanii.
deci iti recomand sa renunti la ideea de a consuma cum le spun eu "placerea distrugerii"
te pup :*