| alexandru1234567890 a întrebat:

Ce parere aveti despre pedofilii imaginari, cei care nu savarsesc nicio fapta dar carora le plac copiii? Nu ma refer la pedofilii reali cei care violeaza copii.Ce se poate face cu un pedofil imaginar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Sunt profund afectat de acest tip de oameni.Reprezinta o durere profunda pentru mine:

http://i.imgur.com/urIfdXg.jpg

Serios,de ce ti-ar pasa de fanteziile sexuale ale altuia cat timp nu sunt practicate pe cineva fara voia acelui cineva?

| alexandru1234567890 explică (pentru Wehrmacht):

E cam dificil sa intrebi o persoana majora daca te lasa sa te gandesti la ea si sa te masturbezi dar daca va referiti la copii e inadmisibil sa faci sex imaginar cu un copil, aveti dreptate, o durere profunda.

| Wehrmacht a răspuns (pentru alexandru1234567890):

Ziceam : de ce ti-ar pasa cat timp nu face ce am spus eu in mod fizic, adica sa puna in practica acea fantezie.

| alexandru1234567890 explică (pentru Wehrmacht):

Daca nu-l stie nimeni, sa faca ce vrea dar oricum e destul de urat sa vezi sau sa auzi asa ceva dar daca nu afecteaza pe nimeni nu conteaza intr-adevar dar nu-i frumos.

7 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Pedofili sunt si cei care savarsesc faptele si cei care nu savarsesc faptele, cei din urma nu sunt imaginari, ci sunt cat se poate de reali, insa nu dau curs instinctelor pe care le au.
Insa, am o parere buna despre ei, este nevoie de tarie de caracter pentru a infrana astfel de instincte.

| Radu284 a răspuns:

Aceeasi parere pe care o am si despre cleptomanii care nu fura, necrofilii care nu fac sex cu cadavre, etc. Am o parere in general buna, pentru ca isi infraneaza dorintele distructive si nu fac rau nimanui, desi natura lor animalica le cere sa faca asta.

| Exaizo a răspuns:

Eu sunt de parere ca trebuie inchisi intr-o puscarie imaginara, sa ii hranim cu mâncare imaginara, iar pe urma sa doarma pe paturi imaginare, in celule imaginare.

| Sl1pKnoT a răspuns:

Il duci la casa Fonster pentru pedofili imaginari.