| DanaMadalina52 a întrebat:

Ce pastile si in ce cantitate trebuie luata pentru a provoca coma lipsita de sechele sau spalaturi gastrice? Pur si simplu sa cazi pe jos, ajungi la spital in coma, te recuperezi cateva zile cu tratament nedureros si pleci acasa fara sechele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Daca esti in coma sa te bucuri ca iti revii, din coma nu se prea iese fara sechele... Si cat de sadica esti, pe cine ti s-a pus pata?