| craniul a întrebat:

Ce pot face daca am mana sclantita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Singurul lucru inteligent pe care poti sa il faci e sa mergi la medicul de familie sa iti dea o trimitere la chirurgie.

| Altu a răspuns:

Du'te la spital si fa'ti o radiografie, s'ar putea sa fie ceva deplasat sau nevoie de fasa/atele/ceva de sustinere cateva zile.
Nu'ncerca tu s'o misti si s'o indrepti acasa.

Răspuns utilizator avertizat
| .LoLo. a răspuns:

Eu iti sugerez sa te duci la doctor.si sa'l intrebi ce este de facut.In cazul in care nu te duci la doctor.si peste noapte nu poti sa dormi.sau te vaiti de durere e cazu sa-ti pui mana in ghips. dar sa nu ne alarmam.Probabil ca nu este nimic grav tongue