| 21091977 a întrebat:

Ce pot face sa imi creasca libidoul exista medicamente

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Exista si medicamente... exista medicamente pentru aproape orice la ora asta... iti pot induce orice stare de la "bucurie, la liniste si la moarte" (Octavian Paler)... Poti consulta un medic ginecolog in privinta asta si iti va recomanda el medicamente pentru asta... si iti va vorbi si despre efectul care-l au asupra organismului, daca-l intrebi. Bafta!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu folosi medicamente!
Discuta cu partenerul/partenera ta, unde-ti place sa "umble", unde te excita...
Si efectul aplicarii stimularii va veni negresit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cati ani ai...pentru femeile care se apropie de menopauza libidoul scade foarte mult: http://psisenzual.wordpress.com/......exual-azi/
Dar daca nu te afli in situatia aceasta am mai discutat aici:
http://www.tpu.ro/......odata.html