| anonim_4396 a întrebat:

Oare exista o metoda ca sa-ti creasca sinii fara operatie medicamente? eu as vrea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Nu te mai stresa.Revin in moda sanii mici.

10 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Dacă ar găsi cineva această metodă şi le-ar dezvălui-o tuturor femeilor, ar fi multimilardar... big grin big grin big grin

| DrunkenRat a răspuns:

Cam da... ideea este sa pui cateva kilograme, dar faza este ca kilogramele se depun uniform (asa ca iti cresc toatelaughing ).

| ankadella a răspuns:

Pur si simplu asteapta sa mai cresti si o sa-ti creasca de la sine :*

| Abecedare a răspuns:

Unii spun ca ajuta porumbul big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sfant push-up straight face

| ANAHsneaman a răspuns:

Nu exista asa ceva poate doar silicoanele care necesita operatii sanii iti vor creste stai linistita si vor fi si naturali crede-ma. big grin

| oanard174 a răspuns:

Daca te ingrasi,dar daca te ingrasi o sa o faci uniform,adica tot corpul, suns nssol nu? mai bine sani mici, zic eu.

| Senoritha a răspuns:

Strangete de ele.laughing)