| romynutza a întrebat:

Ce pot sa fac sa nu mai sforai? din cauza asta mi-e rusine sa dorm cu cineva...ajutati.maa!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Incearca asta e ceva spary nazal pentru sforait: http://www.pcfarm.ro/produs/3116/Silence---Solutia-contra-sforaitului

| AndreiP98 a răspuns:

Dormi pe-o parte

| theskyisblue a răspuns:

Exista niste benzi care se pun pe nashappy se gasesc la farmacie si sunt foarte eficiente...

| mutascu a răspuns:

Buna Romynutza, poti urma sfaturile de aici : http://www.sforaitul.ro

| romynutza explică:

Nu fumez si nici daca stau pe o parte nu scap de sforait

| SuperJesus a răspuns:

Nu mai fuma. Atat de simplu...

| elena3358 a răspuns:

Nu dormi pe spate si du-te la un control si vezi daca nu ai polipii prea mari. Daca ii ai prea mari trebuie sa ti scoti

| TroluFermecatoru a răspuns:

Romy iti recomand Airsnore drops. Sunt niste picaturi anti sforait foarte eficiente. Inainte sa te bagi la somn, pui doua picaturi pe piept si te ungi pana intra in piele. Are efct imediat. Eu folosesc produsul de vreo 1 luna si chiar nu am mai sforai deloc. l-am comandat din afara si m-a costat undeva la 120 roni picaturile, transportul gratuit, in 3-4 zile ajunge la tine. http://stopsnoringimmediately.com/......ice-drops/

| Iubireameamika a răspuns (pentru TroluFermecatoru):

Si eu am aceeasi problema? ajuta Airsnore?