| tavi212 a întrebat:

Ce poti da ca intaritor al organismului unui bolnav de cancer?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Multa, multa moare (zeama de varza murata la butoi)!
Daca se consuma zilnic peste 0, 1 x greutatea corpului, poate se declanseaza autoapararea sistemului imunitar impotriva tesuturilor canceroase!

4 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Foarte multa credinta si rugaciune.Este foarte important ca omul sa nu-si piarda niciodata speranta si sa lupte cu boala.
Foarte multe sucuri proaspete de fructe si legume.

| maria a răspuns:

Sucuri naturale, daca le tolereaza, alimente bogate in vitamine si fibre, gasesti informatii care te pot ajuta pe www.naturalia.ro, sunt si magazine "Naturalia" in Bucuresti.Sanatate si putere sa lupti, atat cat poti, credinta, nadejde si dragoste, cat mai multa.

| adiviscan a răspuns:

Ce sa zic?
carne de prepelita si oua sint din cluj si tiai putea oferi eu 0740371474