| MatiesIonut152212 a întrebat:

Ce sa fac sa adorm funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Bună,Ionuţ!happy
1)bea o cană cu lapte.
2)întinde-te în pat şi uită-te puţin la televizor.(aşa ochii vor obosi, şi îţi va veni somnul).
3)i-a nişte căşti, pune nişte melodii mai liniştite, şi închide ochii.

Succes şi....somn uşor!laughing))

| MatiesIonut152212 explică (pentru NoNameJunior):

Ia id meu matiesiont91 k esti de treabahappy

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Baga-ti melodia asta pe telefon si ascult-o de fiecare data cand vrei sa adormi....chiar e relaxanta
http://www.youtube.com/watch?v=Zx1dq1IIPDs

| Азбука a răspuns:

"Maties_Ionut_1994 intreaba:
Ce sa faac sa adorm funda"

La naiba de funda! Canta-i, leagan-o, poate asa adoarme laughing
Of, ce ti-e si cu gramatica asta!

| frikk a răspuns:

Adu un preot sa-ti cante rolling on the floor))))) AMENO, aMeNo rolling on the floor)))))) sa te odihnesti in PACE rolling on the floor)))))) "fiuLe"

| MatiesIonut152212 explică (pentru frikk):

Nu ti se pare ca esti cam nesimtit

| frikk a răspuns (pentru MatiesIonut152212):

"nesimtit" de ce? ca vreau sa mi te odihnesti? pfa rolling on the floor))rolling on the floor)))

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Asculta muzica la casti in pat

| BogdySS a răspuns:

Stai intr-o camera intunecatastraight face

| lulugabi a răspuns:

Pune cantec de leaganhappy, sau ia ceva pentru adormitbig grin