| KoNeTi a întrebat:

Ce sa intampla daca inghiti fire de par sau gene si ajung pe plamani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Nu o să mori din aşa ceva... dacă la asta te gândeai.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are cum sa intre in plamani pentru ca se duc direct in burta, ce mai intra in plamani precum praf e eliminat iar mustele de balegar se opresc in gat.

| printesa00 a răspuns:

Daca inghiti nu ajunge in plamani ci in intestine si apoi poti muri sau le pori elimina prin treaba mare ca sa nu zic(c***)