| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca am luat azi dimineața aulin pe stomacul gol?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Roade stomacul dacă nu iei un protector de stomac și intoxică ficatul, un hepatoprotect.
Sănătate.
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună din nou.
Nu știu ce vârstă ai și cine ți-a prescris Aulin?
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună iar.
Și dacă te durea pe tine așa, ce-ai zis, hai să iau eu că știu ce am!
Cere câteva capsule de Omez pentru stomac (o administrezi dimineața pe stomacul gol, înainte de masă și medicamente, 1 casulă pe zi) și câteva pentru ficat (Hepatoprotect, 1 capsulă pe zi).
Să nu mai iei medicamente decât după un control medical, că din dorința de a te face bine, riști să-ți agravezi și mai mult starea de sănătate.
Ai grijă de tine și respectă-ți sănătatea, ea chiar merită pentru a fi fericită tu.
Pa, pa.

| aLex22andra a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Mersi pentru răspunsuri! Am înțeles acum așa am sa fac si ai mare dreptate cu sănătatea. Te pup!:* pa pa

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Pregăteşti coliva sau nimic că nu e aşa grav.
Pe curând!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dureri de burta ingrozitoare asa cred

| MaTrIx8378 a răspuns:

N-are ce sa se intample nimic grav, altadata sa mananci inainte de a lua ceva; P

| aLex22andra a răspuns:

Va multumesc pentru răspunsuri!happy

| loryys a răspuns:

Mancare

| Lolo101 a răspuns:

Maine te vei trezi cu mici dureri de burta si cap, dar daca nu se mai repeta niciodata treaba asta, atunci nu e nimic de care sa te sperii.