| foreveryoung10 a întrebat:

Ce se intampla daca din greseala ti-a intrat putina mixtura mentolata in gura si dupa aceea ai ingihtito?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Nimic! Stai linistit/a nu ai ingerat o cantitate atat de mare cat sa-ti dauneze intoxicandu-ti organismul.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca scrii aici inseamna ca nu ai patit nimic.Mai mare atentie data viitoare daca mai folosesti asa ceva.

| wolder a răspuns:

Bea multa apa
nu e nimic grav daca nu ai inghitit mult

| puscahoreangaion a răspuns:

Stai linistit

| Cristal11 a răspuns:

Nu e nimic daca ai înghițit putin