| picior2012 a întrebat:

Ce se intampla daca ma masturbez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ZigZagMTFK a răspuns:

Masturbarea consta in atingerea, mangaierea sau frecarea usoara a organelor genitale, indiferent ca apartin fetei sau baiatului si este un comportament extrem de intalnit la copii, adolescenti sau adulti.
Un barbat se va masturba frecandu-si penisul, mangaindu-si scrotul sau atingand alte parti ale corpului sau. O femeie se va masturba prin mangaierea vulvei, prin frecarea clitorisului, iar uneori prin introducerea degetelor in vagin. Masturbarea este cel mai adesea insotita de o fantazare intensa ( concentrare asupra unor ganduri sexy )... deci in general mai nimic rolling on the floor)

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O să vezi în intimitate, nu o să mai ai aceeași plăcere cu persoana de lângă tine!
Practică un sport mai bine!
Pa, pa.

| Deny1333 a răspuns:

Se produce plăcerea.
! ATENŢIE! Uneori, cauzează explozii.

No, seriously, se lărgeşte găurica/stafideşte obiectul muncii.

| dragos9234 a răspuns:

Iti creste par in palma
Cati ani ai?

| Jardelin a răspuns:

Ejaculezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa orbesti.

| Alan123 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)) si sa-r potea sa-ti scada glicemia

| rockmeout a răspuns:

O sa te simti binelaughing

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Poate ca ai o problema psihica. Daca nu poti renunta mergi la un specialist.

| eugeniu001 a răspuns:

Nimic...

| IFever a răspuns:

Oare ce se intampla?

| Misshaa a răspuns:

rolling on the floor

| Aliiinna02 a răspuns:

Nu ma ast sa gasesc o intrebare asa stupida, ...cu siguranta esti ff mic

| picior2012 explică (pentru Aliiinna02):

Si tu esti foarte prost sau proasta dupa caz

| Aliiinna02 a răspuns (pentru picior2012):

Bai baietelule vezi k eu nu team jignit cu nik.in schimb restul care tia rasp tea luat in bataie de joc.chiar e vai de capul tau sa pui o asemenea intrebare

| KerrigaNee a răspuns:

Probabil ca o sa explodezi, nu stiu. in cel mai bun caz mori

| xdBixii a răspuns:

Vei muri, în cel mai scurt timp straight face

| s96 a răspuns:

Pai toate planetele se aliniaza