| anonim_4396 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă mananci mazăre din cutie, mazăre goala?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu patesti nimic. Poti pune putin uleisi un putina sare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te inverzesti, te confunda extraterestrii cu unul de-al lor, te baga in farfuria zburatoare si te duc pe Marte.

| iiUser20 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poftim cultura! Hai mă jet!

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Nimic, doar sa nu exagerezi.

| Resurrection a răspuns:

Nimic.

| anonima0101 a răspuns:

Nimic, e buna si eu am mancat. rolling on the floor

| Tinna666 a răspuns:

Mazarea la cutie e semi fiarta..deci nuce asa indicat. eventual o mai poti fierbe putin happy

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Tinna666):

Corect,dar se pune si in salata boef, direct din cutie/borcan!

| Tinna666 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Daaa,la asta ma m-am ganditlaughingai dreptate...
Eu sunt o persoana tare dificila in sensul ca daca mi-ai desface o cutie de mazare si mi-ai da sa mananc din ea asa chiar nu as manca pentru ca stiu ca nu e fiarta si ma gandesc ca nu e buna.dar cand e vorba sa o bag in salata beof parca uit de treaba asta laughing
Deci cred ca ai dreptate, o fi buna si asa...happy.dar eu tot prefer sa nu o consum asa.am eu fixurile mele laughing

| delightful a răspuns:

O sa cresti mare si sanatoasa laughing