| MihaiNicolae1246 a întrebat:

Ce se intampla daca spre exemplu cineva ia o cutie de somnifere de odata?
Ca gen sunt somnifere dupa un timp te trezesti, sau nu?
Scuzati categoria

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Posibil sa nu te mai trezesti. Incearca, si ne spui si nouă, pe la vreo sedinta de spiritism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate ajunge la coma, în cazuri rare chiar la deces, depinde de organism, poți supraviețui și sa ramai cu sechele neurologice pe viata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Neuropsihice.