| NebOonaТьKa a întrebat:

Daca iau multe somnifere odata? ca de exemplu 20-30, ce se intimpla? sunt sanse sa mor? sau pur si smplu adorm pe mult timp? mersi) dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Oxymorone a răspuns:

Intri in coma. Nicidecum nu mori.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ca ar avea legatura directa cu intrebarea, dar sinuciderea este o solutie permanenta la o problema temporara. In 2-3 ani nici nu o sa-ti mai pese de ce majoritatea problemelor pe care le ai acum.

| Oxymorone a răspuns:

Dar asta depinde mult de varsta si rezistenta organismului tau.