| HugoAdo a întrebat:

Ce se intampla daca tragi creta pe nas? laughing cine stie are Fundaaa!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KlausCS16 a răspuns:

Daca tragi creta pe nas zici? Maci Febra laughing

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca aduni o mana de praf si tragi pe nas ce se intampla? C-am asta se intampla si cu creta...
Ce intrebare de 2 bani! WTF!

| Felys a răspuns:

Numai prostii aveti in cap, ce intrebare stupida, probleme existentiale nu gluma mai ai

| Latinmoon a răspuns:

Poti sa-ti inflamezi caile nazale sau sa faci febra. laughing

| giony54 a răspuns:

Tu chiar ai o problema, cauti necazurile cu lumanarea. Faci temperatura mare si ajungi la urgenta si nu cred ca asta urmaresti.Maturizeaza-te!

| ZedMZK a răspuns:

Am avut prieteni care or incercat cu zahar (din gluma). Au avut iritatii la nas, s-au inrosit si ii ustura gatu.
La creta banuiesc ca ii mai grav.

| Anghelache_Claudiu_1997 a răspuns:

NU este ca un drog, daca tragi praf de creta se spune ca iti creste temperatura si faci febra oh go on da nu stiu cat de adevarat este. Da 1 lucru stiu sigur ca nu este drog 100%. happy