| ArinaMK a întrebat:

Ce se intampla daca tragi praf de creta pe nas?
e ca un drog?
fundita pe bune!

Răspuns Câştigător
| scabex a răspuns:

NU este ca un drog, daca tragi praf de creta se spune ca iti creste temperatura si faci febrahee hee da nu stiu cat de adevarat este. Da 1 lucru stiu sigur ca nu este drog 100%. :*

6 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Ti se umple nasul de creta,iti vine sa stranuti, ti se infunda nasul, iar mai e o posibilitate:faci febra.stiu pentru ca un coleg a incercat.lipsa de ocupatie...n`ai ce sa-i zici straight face

| andrey23 a răspuns:

Incearca sa mananci creta... sa ti se faca rau sa te trimita profesorii acasa laughing tongue

| *Baby* a răspuns:

E toxica creta asta!

| Maryan14 a răspuns:

Sa nu inerci deoarece pe la 30 de ani o sa ai probleme cu plamanii

| danySLIPKNOT a răspuns:

I-a incerca tu si spune-mi. LOL Normal ca nu e ca un drog, dar nu e indicat sa tragi pe nas rolling on the floor

| AҜane a răspuns:

Nu se intampla nimic. Eu am parte zilnic de batai cu creta si sunt plina de praf si pe fata si pe maini si nu am patit nimic.