| Bodo a întrebat:

Ce se intampla daca tragi pe nas praf de creta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
16 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ce ai vazut tu in filme nu era praf de cretawinking Lasa fiecare lucru cu menirea lui, sunt lucruri care pur si simplu nu merita incercate.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pai si cum de nu te-ai prins ca era o gluma?laughing

| kr.mdy a răspuns:

E RAU RAU! te poti asfixia.

| Domyno a răspuns:

laughing) hai ca mai facut curios si pe mine! iti propun sa incerci si ne spui si noua!

| Domyno a răspuns:

Poate pentru ca sunt mai inteligent ca tine? ce zici? rolling eyes :-J

| oBanană a răspuns:

Salut!
Nu e deloc bine sa faci chestia asta! Daca il tragi pana in plamani... poti muri.

| IrxnIroxyI a răspuns:

Faci febra, te ustura nasul si in gat

| TM6524 a răspuns (pentru IrxnIroxyI):

Astazi vroiam sa scap de un test si am tras pe nas creta. Am tras putina (cata am gasit in suportul de creta, nu ft plin) si doar m-a usturat putin pe nas, n-am facut nicio febra si am dat testul.
PS: Data vitoare incerc mai multa creta. :p

| Bodo explică:

ஜ I'm Йot ֆorry, It's ├ ┤uman Йature ஜ, daca tot esti asa curios, de ce nu incerci tu? laughing

| Bodo explică:

... eu chiar nu vroiam sa fac acest lucru. Si nu sunt atat de idiot incat sa nu stiu ca "ce am vazut eu in filme" nu e praf de cretawinking

| Camil_1944 a răspuns:

Am auzit ca are efecte halucinogene laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic te face mai mare mai tare mai inteligent dar neaparat dupa fiecare masa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu e bine ca e rau in ***... nasul uman este intr-adevar destinat pentru praf dar nu de cretawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super cuul'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inceput de sfarsit, asta ai doar ce vrei?laughinglaughing

| Anghelache_Claudiu_1997 a răspuns:

NU este ca un drog, daca tragi praf de creta se spune ca iti creste temperatura si faci febrahee hee da nu stiu cat de adevarat este. Da 1 lucru stiu sigur ca nu este drog 100%. :*