| GandalfTheGrey2005 a întrebat:

Ce se poate întâmpla daca înghiți scrum de țigară?

Din greșeală ieri am înghițit si nu stiu ce se poate întâmpla...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Maskoff a răspuns:

Cum ai înghițit din greșală scrum de țigară? In fine. nu are ce sa se întâmple, nu cred că ai înghițit o cantitate mare oricum. fii mai atent\ă de acum

| GandalfTheGrey2005 explică (pentru Maskoff):

Poveste lunga... Si nu, nu am înghițit o cantitate mare, mersi

| GandalfTheGrey2005 explică (pentru Maskoff):

Poveste lunga... Si nu, nu am înghițit o cantitate mare, mersi.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca il amestecai cu alcool te ameteai repede. Din cate se pare, te simti bine. Atentie pe viitor.

| Adry05 a răspuns:

Daca n-ai avut nimic pana acum, n-o sa ai nimic. Iti era rau ieri daca era ceva, acum nu mai are nicio treaba.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Te doare capul rau dupa, si iti vine sa vomiti.