| Lu4ifer a întrebat:

Ce sport credeti ca e mai frumos fotbalul sau volleybal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Volleybal love struck este un spot de sezon, si e fierbintehee hee.

6 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Si voleiul este un joc competitiv si al doillea ca popularitate dupa fotbal. Nu a fost promovat la fel de mult, dar este un sport mai frumos ca fotbalul despre care se spune ca este "sport de gentlemani jucat de golani" si care actualmente presupune si violente, dopaj, combinatii, suporteri cretini etc.

| Mefisto23 a răspuns:

Volei, dar sa fie femininhee hee In rest, fotbal man!

| Aiicha a răspuns:

Fotbalulwinking

| sandy a răspuns:

Amândouă sunt frumoase dar mai mult îmi place fotbalul

| Tiffany89 a răspuns:

Depindebig grin
Baietiilor le plac fotbalul si majoritatea fetelor voleiul. Mie imi place fotbalul:X

| laurica11 a răspuns:

Cu siguranta fotbalul.parerea mea.