| anonim_4396 a întrebat:

Ce sport imi recomandati pentru a creste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| micurutza2005 a răspuns:

Depinde la ce varsta vrei sa cresti ca poate nu se mai poate dar poti incerca sa mergi la un endocrinolog sa vada cauza pentru care nu mai cresti, mai poti face inot, handbal, volei etc.

| AvalohAlyn a răspuns:

Inotul. Cel mai eficient.

| Munchkin a răspuns:

Pentru a creşte în lungime, înnotul este foarte bun, la fel şi baschetul.

| Gexu a răspuns:

Inotul...baschetul(cred)

| KidutzzZuu a răspuns:

Inotul. foarte bunnn.happy. Bafta.winking

| ade_7333 a răspuns:

Inotul cu sigurantza

:X

| alecsa1 a răspuns:

Baschetul, inotul si voleiulwinking