| anonim_4396 a întrebat:

Ce sport poti face in timpul sarcinii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
tundenana
| tundenana a răspuns:

Sunt salide fitness unde se face aerobic pentru gravide sau gimnastica pentru gravide... gimnastica pentru gravide este foarte eficienta... sunt cateva tehnici care te ajuta sa nasti... dar detalii gasesti aici ...http://www.gimnastica-gravide.ro/ este un site interesant si plin cu sfaturi utile in legatura cu sportul pe perioada de sarcina...

| Mia_8661 a răspuns:

Trebuie sa te interesezi in orasul tau sau unde esti, se afla sali de sport pentru gravide un fel de gimnastica medicala...