| Petru21 a întrebat:

Ce stiti despre suplimentul Animal Stak? Afecteaza cumva testosteronului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Alicezzz a răspuns:

Creste nivelul testosteronului dar stimuleaza eliberarea hormonului de crestere (GH)
stimuleaza secretia LH
creste masa musculara si energia
contine inhibitori de antiaromataza
blocanti de DHT(dihidrotestosteron)
sustine metabolismul hepatic! recomandata doar pentru culturistii care doresc sa-si imbunatateasca performantele in mod natural;
atletii care vor sa evite prohormonii;
sportivii care sunt interesati de forta si performanta.