| Petru21 a întrebat:

Ce stiti despre Animal M Stak? E bun pentru a arde grasimile si depune masa? Afecteaza cumva testosteronul?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu poti sa pui masa si sa arzi grasimi in aceelasi timp. Mai documenteaza-te si tu

| cristi1505 a răspuns:

E imposibil ce vrei tu! Nu are cum sa arda grasimi si sa puna masa musculara in acelasi timp.Una din doua, nu ambele! Ori vrei perioada de definire, ori de masa musculara.Tu alegi! Daca vrei definire, ti-as recomanda Animal Cuts.Se axeaza mai mult pe grasimea abdominala.

| ofataobisnuita a răspuns:

^^^^"Nu poti sa pui masa si sa arzi grasimi in aceelasi timp."^^^^