| cmpunky a întrebat:

Animal pack si animal
stak provoaca infertilitate?

12 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Tu GANDESTI inainte sa pui asemenea intrebari?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu a gandit...laughing

| Andeuta a răspuns:

ce traba are infertilitatea cu progresul sau regresul muscular!? Nu are cum sa te afecteze din acest punct de vedere...keep calm! laughing

| JohnnyBi a răspuns (pentru Andeuta):

Ba are. steroizii afecteaza progresul muscular si steroizii se aromatizeaza si provoaca un deficit de testosteron natural si se endrogeneaza corpul => reducerea volumului testicular si posibil infertilitate.
deci exista legatura intre infertilitate si progresul muscular. tine de steroizi si nu numai (nu intru in subiect mai mult).

| slenderica a răspuns:

Ar putea fi...

| Cosmin86 a răspuns (pentru slenderica):

Tu nici nu stii ce sunt alea, nu?

| Cosmin86 a răspuns (pentru slenderica):

Si atunci cum poti spune ca "ar putea" straight face

| slenderica a răspuns (pentru Cosmin86):

Pai am intrat, am apasat pe raspuns si am tastat "ar putea".
asa pot.

| Cosmin86 a răspuns (pentru slenderica):

Deci repet : habar nu ai ce sunt big grin

animal pack = complex de vitamine, minerale, enzime, etc.

Cu ce naiba ar putea asta sa-ti afecteze testosteronul.

Copil mic...

| slenderica a răspuns (pentru Cosmin86):

Fertilitatea nu tine doar de testosteron.
copil mare...

| Cosmin86 a răspuns (pentru slenderica):

Eram ironic la faza cu "copil mic", daca mi-ai spus "copil mare", adica mi-ai "tradus" faza inseamna ca n-ai inteles ironia happy

Mai documenteaza-te inainte sa spui prostii.