| RazzyFUnik a întrebat:

Ce tigari electronice folositi? sunteti multimiti de aceste produse? sunt fiabile? multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Azre a răspuns:

Am încarcat toate tipurile, degeaba nu e un avantaj, întreținerea lor costă mai mult decât aș fi fumat un pachet de țigări la 2 zile.

| mola a răspuns:

Se zice a tigara electronica nu imbolnaveste cum sunt tigarile cumparate. Deci poti sa fumezi cu aceasta tigara electronica cat vrei tu!

ATENTIE!
Daca ai sub 19 ani ( de la 0-18 ani ), si fumezi cu asta, NU ai voie! http://www.intellicig.ro/

Răspuns utilizator avertizat
| nico097 a răspuns:

Buna.Eu pot spune ca cu tigarea electonica am renuntat la fumat, mie mi se pare avantajos fata de 7 milioane cat dadeam pe tigari pentru 2 persoane acum cu tigarea electonica cheltui pe luna 800 mii sau un milion cu tot cu transport.Eu acum folosesc tigarea electonica ego tank si sunt multumita de ea.Acum fiecare isi da cu parerea.

| iwefgOficiall a răspuns (pentru nico097):

Pana acum ai avut vreo problema cu respiratia sau cu inima vreau sa stiu daca sunt mai sigure fata de cele traditionale!

| ClaudiuPM a răspuns:

Baga doua fire-n priza si capatu celalalt an gura si trage