| anonim_4396 a întrebat:

Ce tigari sunt slabe si nu sunt cancerigene, si nu dauneaza asa mult daca fumezi 1 pe zi :*
Fundaa happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TheYonutz19 a răspuns:

Tigarile subtiri(virginia)sau alea mentolate

5 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Tigarile stinse. Nu prezinta niciun risc pentru sanatate. Nu tutunul dauneaza grav sanatatii, ci fumatul.
Vezi ca TheYonutz19 nu are dreptate, inclusiv tigarile subtiri si cele mentolate contin substante cancerigene. Faptul ca sunt mai subtiri = fumezi mai putin, dar nu inseamna ca sunt bune.

| luby a răspuns:

Iti recomand tigarile electronice

| Dragneel a răspuns:

Toate tigarile sunt cancerigene. Tigarile mentolate dauneaza mai mult decat cele normale. La barbati provoaca mai repede impotenta si la femei cu sarcina. Ca sa fumezi tigari slabe poti incerca tigarile subtiri. sau Slim`uri. happy Este acelasi lucru. happy Iti recomand sa le ocolesti pe alea mentolate. Poti incerca Vogue..Virginia..Kiss. Sunt destule slim`uri. ^^

| inazumaeleven a răspuns:

Sa stii ca are dreptate tigarile electronice sunt bune ca nu iti provoaca cancer si nu iti dauneaza deloc si eu al fumat si mama simtit mai bine cu ele