| Jeremy1 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa dezinfectez o lama?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alx4593 a răspuns:

Dai foc cu o brichieta,pana se inroseste, astepti, pana se face cu negru dupa aia folosesti fara griji

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! iti cumperi o alta lamahappy

| Roxy a răspuns:

Nu! sa nu bagi lama in cuptoru cu microunde.sunt unele cuptoare care nu au treaba cu metalele.dar majoritatea sunt sensibile si pot face tot felul de scantei sau sa pustelaughing...o dai cu spirt si dupa pui focu pe ea.sau o fierbi la o temperatura foarte marehappy...

| eugenl a răspuns:

Spirt si apa fiarta daca nu rugineste

| CleverAdvisor a răspuns:

Sa o arunci si sa cumperi alta? Spirt.

| Paul_5456 a răspuns:

Sa ti.o bagi in fund.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-o cu spirt

| LiquidFlesh a răspuns:

Alcool/apa fiarta/inroseste-o cu bricheta/pune-o 10 secunde in cuptorul cu microunde.Ai grija la ce o folosesti.

| Aureliotex777 a răspuns:

Sa o bagi in gura...