| TokioHotel a întrebat:

Ce trebuie sa mananc ca sa ma ingras?!? help! fundita:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ncl_9813 a răspuns:

Ca sa te ingrasi... Fast Food,dulciuri,mancaruri grase(cu multe ulei, multe calorii)cartofi prajiti cu fripturi, multe sucuri acidulate si ai putea sa rontai cate ceva si noaptea apropo toate astea la greu mancate pentru efect.

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Hrana ta trebuie sa contina multe proteine dar si grasimi animale! Alege hrana sanatoasa, nu pe cea de la fast-food!

| 愛日本 a răspuns:

De la fast food şi dulciuri poti să te îmbolnăveşti să ai diabet deci nu-ţi recomand asta. Îţi recomand să nu faci sport prea mult, să mănânci carne vreo 4 mese pe zi chiar mai multe, să manânci dupa ora şase, să nu mănânci chiar legume, fructe doar carne, cartofi pai, pastele făinoase, carofii piure etc.
Cum au spus şi cele de jos : Hamburger, shaorma, cartofi prajiti etc. De la astea te poti îmbolnacii foarte tare nu sunt sănatoase absolut deloc!

| CyBeRnEtiCk a răspuns:

Hamburger,shaorma,cartofi prajiti, snitel etc dar nu in exces adica sa mananci mult pana nu mai poti ca ar putea fi de raru fundita?

| VLaDe2012 a răspuns:

Mananca si tu mai multa paine si carne, grasimi, fastfooduri.