| tina19 a întrebat:

Ce vitamine pentru par unghii si piele imi recomandtati? a folosit cineva aspasia? sau ce ati folosit si a dat rezultate bune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Pentru unghii calciu si vitamina e, iar pentru par vitamina c. Se gaseste la farmacie in fiole.

| MotorheadEngland a răspuns:

Cea mai buna solutie este Biotina C Plus ( www.premiumvitae.com/nutrilite-biotina-c-plus/ ). Un produs special conceput pentru par piele si unghii. Contine colagen si vitamina C.

Ti-l recomand cu incredere pentru ca are efecte dupa numai un flacon ( aprox 1 luna ), este natural, sigur si fara efecte adverse