| anonim_4396 a întrebat:

Cearcane - Doar 18 ani am, si am mostenit din familie cearcane foarte urate! Cum scap de ele? Nu am nici o alta problema estetica!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

XComprese cu infuzie de musetel"pliculete",se pune doua pliculete la 200 ml apa clocotita,se acopera vasul,se lasa 15 minute,apoi se inmoaie cateva comprese sterile si se aplica pe zonele afectate"foarte bune pentru cearcane"testate de minehee heelove struck

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Incearca un tratament naturist, sunt diferite alifi...

An nou fericit!
Pa, Pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Un corector sau un anticearcăn peste fondul de ten. Dimineaţa poţi pune comprese reci sau cuburi de gheaţă ori felii reci de castravete direct pe cearcăne timp de 1-2 minute, pune în mişcare microcirculaţia.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu le poti decat masca, daca nu, chirurgie estetica.