| Constantin_Andreea_1998 a întrebat:

Ceau guys, am si eu o nelamurire happy
Deci am sani, doar ca inca nu am sfarcuri :p
Cum vine asta?
Am intrebat-o si pe mama, a zis ca nu stie, e normal...sau ar trebui sa consult un doctor. Am vazut alte fete care au, ciudat am 15 ani si nu mi-au aparut sfarcurile... sorry de intrebare >:"

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Memo97 a răspuns:

Nu ii asculta pe toti " astia ". In viata trebuie sa te decizi, ori vrei tate ori sfarcuri si din moment ce ai tate nu mai ai cum sa ai sfarcuri, ar trebui sa-i zici lu maicata ca stii adevarul si de ce te-a lasat sa-ti creasca sanii, o sa aflii adevarul atunciwinking

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Adică cum naiba? Chiar nu ai deloc, sau doar au rămas niște areole micuțe, cum sunt cele de copil? În al doilea caz, nu-i bai. În primul, poate că ar trebui văzut un medic.

Răspuns utilizator avertizat
| Nueimportant a răspuns:

Pai daca sunt mici nu-i problema o sa se dezvolte ei cu timpul mai ales cand vei ramane pregnanta (la timpul potrivit) laughing Dar daca nu ai nimic adica e pielea plata, sa zic asa, du-te la doctor!

| carmyx a răspuns:

Ar trebui sa mergi la doctor sa vezi daca e ok, eu am 14 ani dar am..Mna acum nu cred ca nu ai deloc, poate a nu le ai suficient de dezvoltate.

| Lyra a răspuns:

Mama omida, cum se poate asa ceva? Ar trebuii sa mergi la doctor.