| Puiutz a întrebat:

Ceau.
Hey aceste exercitii daca le fac regulat, zilnic in cat timp apar efectele?:D
http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc

Sau ce exercitii recomadanti pentru a scapa de colaceii de la burta? :(
Mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| makaay07 a răspuns:

Sunt foarte bune aceste exercitii happy
Am un prieten care are probleme cu grasimea si face aceste exercitii regulat. Sa stii ca el se simte mai bine si a spus ca il ajuta foarte mult. Pentru a scapa de colaceii de la burta, abdomenele sunt cele mai bune! happy

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În primele două săptămâni se tonifiază musculatura iar efectele dorite după o lună de zile cu condiţia ca exerciţiile şi antrenamentul să fie făcut zilnic şi eliminarea mâncărurilor cu aport caloric crescut.
Pa, pa.